سؤالات متداول

برنامه‌ی کامل بلیت‌فروشی در صفحه‌ی اصلی سامانه اطلاع‌رسانی می‌شود.

خیر، برای خرید بلیت احتیاج به ثبت‌نام و یا داشتن نام کاربری و گذرواژه و ... ندارید.

بعد از فرا رسیدن زمان بلیت‌فروشی، اقدام به خرید بلیت می‌کنیم. برای خرید بلیت باید شماره‌ی ملی خود را وارد کنیم و از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب هزینه‌ی بلیت را پرداخت کنیم.

کافی است شماره ملی خود را به خاطر داشته باشیم. ضمنا باید یک کارت بانکی عضو شتاب به همراه رمز دوم و کد CVV2 و تاریخ انقضای آن را در اختیار داشته باشیم و یک شماره تلفن همراه برای مواقع ضروری نیاز است. مهم نیست کارت بانکی از چه بانکی صادر شده باشد. تنها کافی است کارت بانکی عضو شبکه شتاب باشد. با کلیه‌ی کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توان خرید کرد.

لطفا در خرید بلیت خود کاملا دقت کنید. به هیچ عنوان امکان استرداد و یا اصلاح و جابه‌جایی بلیت‌ها وجود ندارد. در روز مسابقه هم با توجه به این که چهره تماشاگران با کارت ملی تطبیق داده می‌شود، امکان واگذار کردن بلیت‌ها وجود ندارد.

در هر بار خرید حداکثر می‌توان ۵ بلیت تهیه کرد. البته باید توجه کرد که برای هر شماره ملی تنها یک بلیت می‌توان تهیه کرد. یعنی اگر قصد داریم برای ۵ نفر بلیت تهیه کنیم باید شماره ملی هر ۵ نفر را در اختیار داشته باشیم و در موقع خرید بلیت در سامانه وارد کنیم.

کافی است اصل کارت ملی خود را به همراه داشته باشیم. نیازی به چاپ رسید سامانه نیست و همراه داشتن کارت ملی یا کارت عضویت کافی است. توجه کنید که عکس کارت ملی با چهره تطبیق داده می‌شود. آن دسته از تماشاگرانی که به خاطر وضعیت سنی خود کارت ملی ندارند، باید حتما اصل شناسنامه خود را همراه داشته باشند.

آن دسته از تماشاگرانی که به خاطر وضعیت سنی خود کارت ملی ندارند، هنگام خرید بلیت شماره ملی خود را در سامانه وارد کنند و در روز مسابقه حتما اصل شناسنامه خود را همراه داشته باشند.

توجه کنید که عکس کارت ملی با چهره تطبیق داده می‌شود و نمی‌توان با کارت ملی شخص دیگری وارد ورزشگاه شد.

به دلیل ازدحام در ورزشگاه و مناسب نبودن ازدحام و شلوغی برای کودکان، توصیه می‌شود افراد بالاتر از ۱۰ سال بلیت خریده و به ورزشگاه مراجعه کنند. اما در هر صورت تماشاگران در هر سنی، با توجه به این که یک صندلی را اشغال می‌کنند باید برای خرید بلیت اقدام کنند.

می‌توانید با پشتیبانی سامانه به آدرس ایمیل support@gishe3.com مکاتبه کنید.